Odalarımız

ekin-kiz-yurdu-foto-2023-038-min

Rahatlık ve Güvenin Buluştuğu Odalar

Özel Ekin Kız Yurdu'nda sizin için konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. Odalarımız, öğrenci yaşamına uygun olarak tasarlanmıştır ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için düşünülerek donatılmıştır.

Odalarımız 1-2-3-4-5 kişilik olup, tüm odalarımızda antibakteriyel, birinci sınıf ortopedik ve bazalı yataklarımız bulunmaktadır. Birinci sınıf nevresim, gardrop, çalışma masası, ayarlanabilir çalışma koltuğu, kilitli komidin, dahili telefon, ücretsiz ve sınırsız hızlı internet erişimi, dumana duyarlı yangın algılama sistemi bulunmaktadır.

Tüm Öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortam bizim için çok önemli olup hafta içi hergün yurdumuzun tüm kullanım alanları ve odalar temizlenmektedir. Haftada bir nevresim değiştirilmekte olup , bütün bu işlemler profesyonel bayan görevlilerce yapılmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 Kişilik Odalar

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için oda seçeneklerimiz çeşitlilik gösterir. 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Özel Ekin Kız Yurdu'nun odaları, 24 saat güvenlik ve gözetim altındadır, böylece öğrencilerimizin güvenliği her zaman sağlanır. Özetlemek gerekirse, Özel Ekin Kız Yurdu'ndaki odalarımız, öğrencilerimize konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmak amacıyla düşünülerek tasarlanmıştır. Temizlik, konfor ve güvenlik standartlarına özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunuyoruz ve rahat bir öğrenci yaşamı için gerekli tüm imkanları sağlıyoruz.

ekin-kiz-yurdu-foto-2023-05-min
0
Yurt
Şubesi
+ 0
Yıllık
Tecrübe
0 k
Mutlu
Öğrenci
+ 0
Deneyimli
Personel

Üniversitelere Yakın Merkezi Lokasyon

Ankara'nın önde gelen üniversitelerine sadece dakikalar uzaklıkta bulunan Özel Ekin Kız Öğrenci Yurdumuzda yerinizi ayırtın! Başarıya giden yolunuzu kısaltın ve akademik ve sosyal olanaklara kolayca erişin. Size konforlu bir yaşam sunarken Üniversite deneyiminizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için buradayız!